Party Kýbl

Zrće, Chorvátsko

Zájazd od 171 €

Zrće

  • Jadranské more
  • Júl, August
  • 9 termínov
„Pre tento zážitok neexistuje slovo: fakt fajn ľudia, skvelá atmosféra a party boat bol už fakt strop celej akcie.“ Adéla, viac recenzií
Prehrať aftermovie Rezervovať

Pláž Zrće

ZÁBAVA NA MAXIMUM

Partia skvelých ľudí

s ktorou ideš na zájazd

Hudobné festivaly

V NAJLEPŠÍCH KLUBOCH SVETA S TOP DJS

Spoločný program

S NAŠIMI PARTY SPRIEVODCAMI

Předchozí Další

Najlepšie kluby sveta

Top klubom je Papaya, aktuálne 6. najlepší klub sveta a klub NOA postavený priamo na mori. V kluboch organizujeme tematické párty v bazénoch, kde sa rýchlo zoznámiš s celou partiou. Večer sa priprav na tie najlepšie zvukové a vizuálne efekty, ktoré open air kluby ponúkajú a vystúpenia svetových DJs.

Podujatia a festivaly

Skvelá partia ľudí a unikátne zážitky

Každý termín ideme ako partia veľká ľudí a na akcie chodíme spoločne. Tak má párty úplne iný rozmer a nikdy sa nebavíš sám. Spoznáš kopec nových ľudí a spolu zažijete neuveriteľné veci. Naši sprievodcovia každý deň pripravujú dobrovoľný program a súťaže o free drinky. Všetko ti ukážeme a stmelíme partiu.

Moderné ubytovanie s bazénom

Exkluzívne ubytovanie najbližšie od Zrće v mestečku Novalja. Všetci bývame pohromade. Vyber si priestranný apartmán s kuchynkou alebo obľúbený Moon Rocks s bazénom. Všetky ubytovania sú pár metrov od zastávky mestského autobusu na Zrće a len niekoľko minút od mora.

Vybrať ubytovanie

Spoločná cesta, ktorá ubehne

Jazdíme na noc, takže sa ráno zobudíš a budeš na mieste. Doprava je zaistená moderným klimatizovanými autobusmi. Už po ceste sa zoznámiš s ďalšími ľuďmi a našimi party sprievodcami. Pridať sa k nám môžeš aj autom, ale prídeš tak o atmosféru spoločnej cesty. Pridaj sa k nám na FB udalosť, odoberaj aktuálne info a zisti, kto všetko už ide.

Facebook udalosť

All Inclusive party boat

Party boat je pravidelne najžiadanejšou akciou zájazdu. Trojhodinová party plavba za sprievodu DJs. Len more, loď, hudba, partia ľudí a ty s vychladeným drinkom v ruke. V cene party boat máš pivo, víno, vodu, džús a koktaily. V priebehu plavby staviame na kúpanie.

Online vstupenky

Cena zájazdu zahŕňa

DOPRAVU moderným autobusom, kde sa rýchlo zoznámiš s celou partiou.

UBYTOVANIE v nadštandardných apartmánoch alebo v ubytovaní Moon Rocks s bazénom.

PROGRAM s našimi party sprievodcami, ktorí ťa prevedú zájazdom a stmelia partiu.

EXTRA výhody a špeciálny program v kluboch iba pre nás.

Časté dotazy

Ako sa môžem prihlásiť?

Prihlásiť sa môžeš jednoducho on-line priamo u nás na webe, kde uvidíš aktuálnu obsadenosť zájazdov a voľné miesta. Vyber si zájazd, termín, ubytovanie a prípadne si pridaj v rezervácii i niečo extra (napríklad cestovné poistenie apod.). Po dokončení rezervácie ti na e-mail zašleme jej rekapitulacie a pokyny k platbe zájazdu. Radšej riešiš veci osobne? Zastav sa u nás alebo nám zavolaj, radi ti s rezerváciou pomôžeme.

Čo je zahrnuté v cene zájazdu na Zrće?

V cene zájazdu máš dopravu autobusom alebo lietadlom, nadštandardné ubytovanie podľa výberu a náš spoločný program s party sprievodcami. Na mieste od nás dostaneš prehľadnú mapku a budeme tí pravidelne zasielať informačné SMS. Ako skupina máme navyše veľa výhod: lacnejšie cestovné na mestský autobus, vstupenky na festivaly, vlastnú party boat apod.

Môžem sa k vám pridať aj vlastnou dopravou?

Jasné. V priebehu rezervácie si vyber možnosť vlastnej dopravy, ktorá ti zníži cenu zájazdu.

Další časté dotazy