REZERVÁCIE

Ako sa môžem prihlásiť?

Prihlásiť sa môžeš jednoducho on-line priamo u nás na webe, kde uvidíš aktuálnu obsadenosť zájazdov a voľné miesta. Vyber si zájazd, termín, ubytovanie a prípadne si pridaj v rezervácii i niečo extra (napríklad cestovné poistenie apod.). Po dokončení rezervácie ti na e-mail zašleme jej rekapitulacie a pokyny k platbe zájazdu. Radšej riešiš veci osobne? Zastav sa u nás alebo nám zavolaj, radi ti s rezerváciou pomôžeme.

Môžem sa k vám pridať aj vlastnou dopravou?

Jasné. V priebehu rezervácie si vyber možnosť vlastnej dopravy, ktorá ti zníži cenu zájazdu.

Aký je minimálny vek pre účasť na zájazde?

Zájazdy sú navrhnuté pre všetky osoby staršie 18 rokov. U osôb mladších ako 18 rokov požadujeme písomný súhlas rodičov. Je ale potrebné počítať s tým, že im nemusí byť umožnený vstup do klubov.

Môžem ísť aj sám?

Určite, jazdí s nami dosť jednotlivcov. Z vlastnej skúsenosti vieme, ako je niekedy ťažké poskladať a udržať partiu. Ver nám, že od nástupu do autobusu už nebudeš mať núdzu o spoločnosť. Odporúčame si rezervovať zdieľané ubytovanie, kde ešte pred odjazdom vytvoríme skupinky na jednotlivé izby.

Mám rezerváciu, ale ešte by sa ku mne niekto chcel pridať. Je to možné?

Áno, pokiaľ ešte máme voľné miesta. Napíš nám tu na chat, pošli e-mail alebo zavolaj a hneď sa na to pozrieme.

Ako je to s rozdelením do izieb na zdieľanom ubytovaní?

Rozdelenie do izieb prebehne najneskôr týždeň pred odjazdom. Spravidla vytvárame 5–7členné skupinky na izbu, držíme spolu ľudí z jednej rezervácie a pokiaľ je to možné, vytvárame skupiny rovnakého pohlavia.

Kedy a kde doplním mená ďalších spolucestujúcich?

Akonáhle nám od teba dorazí prvá platba, e-mailom ti pošleme formulár, kam doplníš mená ďalších spolucestujúcich.

PLATBA ZÁJAZDU

Ako je to s platbou zájazdu? Kedy a koľko budem platiť?

Svoju rezerváciu potvrdíš zaplatením zálohy 40 €/osoba najneskôr do 3 dní od rezervácie. Zvyšok čiastky je potom splatný do 14 dní od rezervácie. Doplatok je možné odložiť až na 60 dní pred odjazdom za poplatok 8 €/osoba.

Môže platiť každý zvlášť, alebo musím všetko zaplatiť naraz?

Oboje je možné. Po každej platbe zašleme kontaktnej osobe e-mail s potvrdením o prijatí platby. Platbu si u nás môže overiť zvlášť aj každý spolucestujúci. Pokiaľ bude zájazd platiť každý zvlášť, nezabudnite uviesť rovnaký variabilný symbol.

ZÁJAZD ZRĆE

Čo je zahrnuté v cene zájazdu na Zrće?

V cene zájazdu máš dopravu autobusom, nadštandardné ubytovanie podľa výberu a náš spoločný program s party sprievodcami. Na mieste od nás dostaneš prehľadnú mapku a budeme pravidelne posielať informačné SMS s programom. Ako skupina máme naviac veľa výhod: lacnejšie lístky na shuttle bus, vstupenky na festivaly, vlastnú party boat apod.

Čo nie je zahrnuté v cene zájazdu, je v programe označené ikonou (€). Tieto veci si môžeš pridať neskôr v CHECK-IN, ktorý zasielame po uhradení zájazdu najneskôr 14 dní pred odjazdom.

Ako dlho trvá cesta autobusom a aké sú nástupné miesta?

Cesta trvá približne 15 hodín. Nástupné miesta sú: Praha 19:00, Brno 22:00, Bratislava 23:30. Jazdíme cez noc, príjazd druhý deň dopoledne.

Môžeme sa už v priebehu cesty bavit?

Nie je problém vypiť pár pív alebo si dať víno. Ber ale prosím na vedomie, že nadmerná konzumácia alkoholu, a hlavne tvrdého alkoholu, nie je v priebehu cesty tolerovaná.

Sú autobusy bezpečné?

Bezpečnosť, kvalita autobusov a vyškolení vodiči sú pre nás na prvom mieste. Spolupracujeme s najvýznamnejšími poskytovateľmi prepravných služieb na českom trhu.

Stačí mi občianka alebo potrebujem pas?

Stačí občianka. Pokiaľ ale nie si občan ČR/SR, zisti si vízové povinnosti.

Je program na mieste povinný?

Samozrejme NIE JE, si predsa na dovolenke! Veškerý program, ktorý pre teba každý deň pripravujú naši sprievodcovia, je dobrovoľný, a pokiaľ nechceš, nemusíš sa ho zúčastniť.

Kto mi na mieste poradí/pomôže, ak niečo nebude v poriadku?

Na mieste sú ti 24/7 k dispozícii náš delegát a party sprievodcovia, ktorí ti radi so všetkým poradí a ochotne pomôžu čokoľvek vyriešiť.

Sú na mieste bankomaty?

Ano, bankomaty sú takmer na každom rohu. Odporúčame si vymeniť nejaké peniaze predom v SR/ČR.

Aké je odporúčané vreckové na zájazd?

Odporúčame si so sebou vziať vreckové 200 €. Záleží predovšetkým na útrate v reštauráciách, baroch a pri extra aktivitách mimo náš hlavný program, ktorými se budeš chcieť zájazd na mieste vylepšiť. Dá sa ušetriť tým, že si vezmeš jedlo a pitie zo SR/ČR, prípadne si nakúpiš jedlo až na mieste v supermarkete (ceny sú rovnaké ako u nás).

ZÁJAZD TATRY

Čo je zahrnuté v cene zájazdu do Tatier

V cene zájazdu máš nadštandardné ubytovania podľa výberu, 3dňový skipas a náš spoločný program s párty sprievodcami. Na mieste od nás dostaneš prehľadnú mapku a budeme ti pravidelne posielať informačné SMS s programom.

Čo nie je zahrnuté v cene zájazdu, je v programe označené ikonou (€). Tieto veci si môžeš pridať pri rezervácii zájazdu.

Je program na mieste povinný?

Samozrejme NIE JE, si predsa na dovolenke! Veškerý program, ktorý pre teba každý deň pripravujú naši sprievodcovia, je dobrovoľný, a pokiaľ nechceš, nemusíš sa ho zúčastniť.

Kto mi na mieste poradí/pomôže, ak niečo nebude v poriadku?

Na mieste sú ti 24/7 k dispozícii náš delegát a party sprievodcovia, ktorí ti radi so všetkým poradí a ochotne pomôžu čokoľvek vyriešiť.

Aké je odporúčané vreckové na zájazd?

Odporúčame si so sebou vziať vreckové 150 €. Záleží predovšetkým na útrate v reštauráciách, baroch a pri extra aktivitách mimo náš hlavný program, ktorými se budeš chcieť zájazd na mieste vylepšiť.