Párty v Tatrách

  • Nízké Tatry
  • 11. 3. — 15. 3. 2022
„Party na zjazdovke, nočná party v aquaparku – to sa nedá popísať, to musíš proste zažiť. Je to topka!“ Míša, viac recenzií Rezervuj hned teraz

Vezmi plavky a poď s nami na hory

Na mieste rozbehneme 5dennú party s lyžovačkou v najmodernejšom slovenskom stredisku Jasná. Zabavíš sa vo vyhlásenom klubu Happy Ende a v bikinách na nočnej @partykyblpoolparty v aquaparku Tatralandia.

Nočná pool party

V TROPICKOM AQUAPARKU S DJS A EFEKTAMI

Lyžovanie v bikinách

A POOBEDNÝ PROGRAM NA SVAHU S DJS

Jasná

NAJMODERNEJŠIE LYŽIARSKE STREDISKO

Předchozí Další

Program zájazdu

  • Denný program
  • Nočný program
  • DJS
  • Zobraziť vše
Zavrieť

SÚŤAŽE NA SVAHU

Daj si na chvíľu pauzu od lyžovania. Každý deň pripravujú naši party sprievodcovia súťaže o ceny. Vyskúšaš si preťahovanie lanom, zjazd na lehátkách, beer pong, štafetu a ďalšie aktivity.

Zavrieť

BIKINI SKIING

Exhibičný zjazd v bikinách o ceny, ktorý organizujeme spoločne so strediskom Jasná. Čím originálnejšie bikiny, tým väčšia šanca na výhru.

Zavrieť

TANEČNÁ SHOW

Vystúpenie tanečnej skupiny VIVAS.

Zavrieť

APRÈS SKI S DJS

Poobedná party na svahu s našimi DJS. Pohoda, relax, drinky a dobrá nálada. Presne tak vyzerajú naše après ski.

Zavrieť

LYŽOVANIE

Na športovcov čaká luxusná jarná lyžovačka. Celkom 49 km perfektne upravených zjazdoviek, 30 lanoviek, 12 freeridových zón a snowpark. Zasnežovací systém pokrýva 80 % všetkých zjazdoviek, takže o sneh sa báť nemusíš. Pravidelne sa tu lyžuje až do apríla.

Mapa areálu

Zavrieť

NOČNÁ POOL PARTY

Vrcholom dovolenky je nočná pool party s DJs v aquaparku Tatralandia. Celkom 4 bazény, vírivky a uprostred obrovský bar.

Kúpiť vstupenky

Nie je v cene zájazdu.
Vstupenku si môžeš pridať pri rezervácii za cenu 30 €.

Zavrieť

KLUB HAPPY END

Vysokohorský klub Happy End v Nízkých Tatrách. Dvojpodlažný klub s úžasnou atmosférou a špičkovou zvukovou technikou. FUNKTION ONE, jedným z najlepších zvukových vybavení na svete. Jeden večer tu zažiješ White party, nezabudni si so sebou vziať biely outfit.

Zavrieť

MEXICO HALL

Prvý a posledný deň prebieha party v Mexico Hall len pár krokov od ubytovania. Súkromná party iba pre nás, kde sa zoznámiš s naším tímom a spoznáš ďalších ľudí.

Zavrieť

NFIX & CANDICE

České duo, ktoré aktuálne patrí k špičke českej tanečnej scény, so zameraním na produkciu vlastnej hudby s českými i zahraničnými hviezdami. Za zmienku určite stojí spolupráca s holandským Quintinom, s ktorým vydali najnovší track Zoo Adventure!

Zavrieť

SAXOFRANCIS

Mladý, nespútaný DJ & saxofonista pôvodom z Hradca Králové. Spojením magie saxofonu s elektronickou hudbou vytvára nezabudnuteľnú show.

Zavrieť

TOKÁTKO

Mladý, nádejný DJ, ktorý sa na klubovej scéne pohybuje už od roku 2005. V auguste 2005 vystúpil ako jeden z troch českých DJs na jednej z najväčších akcií na svete – Street Parade v Zurichu.

Zavrieť

ALEŠ MATOUŠEK

DJ a moderátor, ktorého môžeš aktuálne počuť každý všedný deň na rádiu Kiss mezi 14. a 18. hodinou. Poznať ho môžeš aj z relácie Applikace na TV Prima COOL, alebo z moderovania zápasov českej hokejovej reprezentácie.

Cena zájazdu zahŕňa

UBYTOVANIE v chatkách Tatralandia Holiday Village vedľa aquaparku s možnosťou raňajok.

PROGRAM v kluboch a na svahu vrátane 3denného skipasu v lyžiarskom stredisku Jasná.

EXTRA skibus zdarma na trase Tatralandia – Jasná – klub Happy End pre dopravu na akcie.

Časté dotazy

Ako sa môžem prihlásiť?

Prihlásiť sa môžeš jednoducho on-line priamo u nás na webe, kde uvidíš aktuálnu obsadenosť zájazdu a voľné miesta. Vyber si ubytovanie a prípadne si pridaj v rezervácii i niečo extra (napríklad cestovné poistenie apod.). Po dokončení rezervácie ti na e-mail zašleme jej rekapitulacie a pokyny k platbe zájazdu. Radšej riešiš veci osobne? Zastav sa u nás alebo nám zavolaj, radi ti s rezerváciou pomôžeme.

Čo je zahrnuté v cene zájazdu do Tatier?

V cene zájazdu máš nadštandardné ubytovania podľa výberu, 3dňový skipas a náš spoločný program s párty sprievodcami. Na mieste od nás dostaneš prehľadnú mapku a budeme ti pravidelne posielať informačné SMS s programom.

Čo nie je zahrnuté v cene zájazdu, je v programe označené ikonou (€). Tieto veci si môžeš pridať pri rezervácii zájazdu.

Ďalší časté otázky