Čo nás čaká v lete?

Vypadá to dobre! V Chorvátsku je situácia podstatne lepšia ako v SR. Prebieha postupné rozvoľňovanie opatrení spolu s očkovaním miestnych obyvateľov.

Kluby na leto pripravujú stedne veľké a jednodenné akcie so zahraničnými DJs. Najhorší scenár počíta s tým, že budú fungovať ako minulý rok. (1 000 ľudí/klub, dezinfekcia pri vstupe)

Ako sa ukázalo minulý rok, najväčšiu výhodu majú stredne veľké open air kluby, ktoré si môžu hrať s kapacitou a kontrolujú počet návštevníkov. Šírenie vírusu je výrazne nižšie v otvorených priestoroch.

Náš zájazd môžeš zrušiť bez storno poplatku ešte 2 dni pred jeho zahájením v prípade cestovného obmedzenia z dôvodu koronavírusu. (uzatvorenie hraníc, nutnosť karantény či odporúčanie necestovať)

Časté dotazy

Môžem si teraz rezervovať miesto na zájazde?

Áno. Odporúčame urobiť rezerváciu čo najskôr, kapacita zájazdov je tento rok obmedzená.

Vrátite mi peniaze, ak sa kvôli COVIDU nebude dať ísť?

To je jasné! Ak uzavrú kluby alebo dôjde k cestovného obmedzenia z dôvodu koronavírusy (uzatvorenie hraníc, nutnosť karantény po príchode do destinácie alebo odporúčania necestovať), tak tí vrátime všetky peniaze. O peniaze v žiadnym prípade neprídeš. Sme naviac aj poistený pre prípad úpadku.

Ako to tento rok bude na Zrće s programom a festivalmi?

Kluby pripravujú stredne veľké festivaly a jednodenné akcie so zahraničnými DJs. Na letnú sezónu 2021 sú na Zrće potvrdené vystúpenia zahraničných hviezd ako Timmy Trumpet, Vini Vici, Fedde Le Grand, Steve Aoki a dalších umělců. Kompletný hudobný program.

Aké sú aktuálne podmienky pre cestu do Chorvátska a späť?

Aktuálne stačí pre cestu do Chorvátska vyplnený príjazdový formulár a rýchly antigénový test (zadarmo) vykonaný na odbornom pracovisku (nie starší 48 hodín) alebo potvrdenie o očkovaní popr. potvrdenie (pozitívny test) o prekonaní choroby COVID – 19 za posledných 180 dní. Zoznam odberových miest SR. Pred návratom domov je potrebné vyplniť príjazdový formulár do SR a najneskôr do 8 dní po návrate predložiť negatívny výsledok PCR testu (50 €) regionálnemu úradu verejného zdravotníctva. Žiadna veda to nie je, inak sa na party zatiaľ nedostaneme :) Včas ťa upozorníme, pokiaľ dôjde k nejakým zmenám!