Rezervuj si zájazd hneď a maj istotu, že o peniaze neprídeš! Ukáž podmienky.

Zrće tento rok BUDE!

Zrće chystá veľký opening na začiatku júla. Prečítaj si, ako bude vyzerať tohtoročná sezóna.

Hranice otvorené

Situácia sa každým dňom zlepšuje. Hranice sú smerom do Chorvátska otvorené. Nie je potrebné predložiť negatívny test na koronavírus. Nie je povinné nastúpiť do karantény po návrate. Na Zrće sa dostaneme. Chorvátsko od začiatku pandémie eviduje minimum nakazených.

Kluby otvorené

Od 1. júla sú v Chorvátsku povolené open akcie do 1 000 ľudí / klub. Klub NOA začína tohtoročnú sezónu v polovici júna, jeden z najznámejších klubov sveta Papaya otvorí svoje brány na začiatku júla. Otváracia doba klubov nebude obmedzená a nebude nutné pariť s rúškom. Úprimne si nerobíme ilúzie, že by niekto stál pred klubom a počítal ľudí 😅

Zrušená bola niektorá vystúpenia zahraničných DJs. Napriek tomu neprídeš o atmosféru najlepší klubov sveta v plnej produkcii main stage a hranie rezidentných DJs. To so sebou navyše prinesie výhodu bezplatného vstupu do klubov každý deň do polnoci, zlacnenie drinkov a veľa ďalších výhod, ktorými sa budú kluby snažiť nalákať klientov. Pre nás to znamená viac priestoru pre naše CZ / SK DJs, väčšie stmelenie celé Party Kýbeľ party, viac priestoru na pláži a rovnako tak v kluboch, ktoré nebudú preplnené Italy.

Chýbať nebude ani all inclusive party boat! Pravidelne najžiadanejšie akcie celého zájazdu. 3-hodinová party plavba s kúpaním za sprievodu DJs. Len more, loď, hudba, partia ľudí a tie s vychladeným drinkom v ruke.

Kluby pôjdu až do rána

Neprídeš o popoludňajšie pool party

Nebudú chýbať tanečnica v bikinách

Pláž Zrće tento rok otvorená bez obmedzenia

Program s rezidenčnými a CZ / SK DJs

Chýbať nebude ani party boat

Party loď – zastávka na kúpanie

Předchozí Další

Lepšie ako normálne?

V čase, keď sú po celom svete zrušenej festivaly, tak máme unikátnu možnosť zapariť v najlepších open air kluboch sveta. Zídu sa ľudí, pre ktorý je nielen Zrće, ale všeobecne party srdcová záležitosť, a podstata našej veľký Party Kýbeľ party bude dávať ešte väčší zmysel.

Možno tento rok znovu zažijeme skvelú atmosféru našich prvých zájazdov z roku 2013, kedy ešte Zrće nebola taká mäsovky. A to sa už budúci rok nemusí znova opakovať!

Zájazdy na Zrće

Vyber si jeden z 12 termínov za last minute ceny. Každý termín ideme zapariť ako partia ľudí. Intenzívný 4-dňový zájazd autobusom len za 149 €. Kapacita termínu bude obmedzená, nečakaj s rezerváciou.

TERMÍNY A CENY